• Tipy na darčeky pre chlapov

  Komentáre vypnuté na Tipy na darčeky pre chlapov
  7. októbra 2018 /  Nezaradené

  Ako ženy s tým mávame občas problém. Akým darčekom potešiť našich partnerov? Naozaj to nie je také jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Spísali sme preto zopár tipov, ktoré by nám pri výbere mohli pomôcť.

   

  Niečo pre domácich majstrov

  Ak je ten váš „kutil“, máte po probléme. Určite ho poteší prírastok do jeho dielničky. Pozor ale, aby ste vybrali to správne pracovné náradie. Radšej sa vopred poraďte s niekým, kto sa vyzná. Nie je totiž zverák ako zverák, pílka ako pílka či ponorné čerpadlo ako ponorné čerpadlo.

  Niečo pre športovcov

  Možno je váš partner športový typ. Potom neváhajte a kúpte mu športové vybavenie, po ktorom túži. Chodí pravidelne do posilňovne? Potom odporúčame vhodný výživový doplnok, napríklad hovädzí proteín. Niečo sa dá vymyslieť aj pre pasívnych športovcov. Tým zaručene urobíte radosť lístkom na hokej alebo futbal.

  Niečo pre pôžitkárov

  Chlapi si vedia život vychutnať. Nebráňte im v tom, naopak, doprajte im. Ak majú radi dobré víno, koňak alebo whisky, fľaškou kvalitného alkoholu zaiste nič nepokazíte. A prižmúrte oko aj nad zlozvykmi. Keď už ten váš nevie prestať fajčiť, kúpte mu napríklad štýlovú fajku alebo ten najlepší žuvací tabak.

  Niečo pre cestovateľov

  Mnohí muži majú túlavé topánky a radi cestujú. V tom prípade vyberte vhodný zájazd. Ak zvolíte destináciu, ktorá bola jeho detským snom, bude vás zbožňovať. A keď aj vy rady cestujete, môžete sa pridať.

  Niečo pre čitateľov

  Nie nadarmo je kniha jedným z najpopulárnejších darčekov. Samozrejme, treba sa trafiť do správneho žánru a správneho autora. Niekto obľubuje severské detektívky, iný historické romány a ďalší povedzme technickú literatúru zameranú na diamantové kotúče. Toho svojho ale už hádam natoľko poznáte.

  Posted by Gréta Cicková @ 5:54

Comments are closed.