• Drevené komody z masívu na chatu aj do domácnosti

  Komentáre vypnuté na Drevené komody z masívu na chatu aj do domácnosti
  27. augusta 2020 /  Nezaradené


  Je jedno či bývate v byte alebo v rodinnom dome. Pravdou je, že úložné priestory sú potrebné v oboch typoch nehnuteľností. Komoda ich dokáže ponúknuť a problém s nedostatkom miesta ľahko vyrieši. Ide o jeden z nevyhnutných prvkov v obývacej izbe. Jej úlohou je ponúknuť hlavne dostatok miesta pre vaše veci, ktoré chcete mať po ruke. Zároveň masívna komoda do obývačky ukrýva všetko vo vnútri a tak nie sú veci na očiach vám, ani prípadnej návšteve. Veľkosť daných úložných priestorov sa odvíja od veľkosti a typu komody, ktorú si vyberiete.

  Nemusíte však hľadieť nutne len na praktickosť. Pri výbave obývacej izby hrá úlohu aj dizajn. Veľmi žiadané sú svetlé drevené komody z masívu, ktoré patria do kategórie tých modernejších. To isté môžeme povedať aj v prípade, keď je vyhľadávaná nemenej žiadaná čierna komoda.

  Drevko.sk dokáže uspokojiť hlavne milovníkov klasického dreva, vo svojom prírodnom odtieni. V takom prípade je voľba jasná. Tou je štýlová komoda z masívu, ktorá okrem svojho vzhľadu vynikne tiež veľkou odolnosťou a životnosťou, vďaka kvalite použitého dreva. Je na vás, akú variantu si u nás vyberiete.

  TIP: V ponuke e-shopu sú aj komody do detskej izby.

  Komody z dreva – borovice

  Komody z borovicového masívu môžete vďaka ich vlastnostiam umiestniť takmer kamkoľvek. Môžu tak zdobiť aj vašu chalupu, kde sa skvele hodia k rustikálnemu nábytku. V ponuke nájdete rôzne veľkosti, typy i tvary, z ktorých si vyberie každý. Ak sa vám nepáči dekór dreva, pozrite sa na niektoré biele masívne komody, ktoré v kombinácii s čiernou alebo červenou vytvoria zaujímavé spojenie, ktoré sa len tak neopozerá.

  Vybrať si môžete z rôznych verzií prírodného včelieho vosku, pričom môžete dokonca kombinovať farbu vrchnej dosky a zvyšnej časti nábytku. Ošetriť komodu môžeme aj ekologickým lakom, ktorý sa skladá čisto z prírodných zložiek.

  Zbytočne nerozmýšľajte

  Dizajnové komody sú dizajnom sami o sebe. To čo inde tvoria dizajnéri, masívna komoda zvládne sama. Konkrétne teda drevo. Ale neznižujte dizajnérom ich podiel na výsledku. Aj doladený tvar je dosť dôležitý.

  Vôňa dreva, krásny vzhľad a mnoho ďalších výhod vám ponúkajú drevené masívne komody. Hoďte starosti s úložným priestorom za hlavu a kúpte si domov praktický kus nábytku, ktorý vám navyše bude v interiéri robiť parádu.

  Posted by Katka Pietrová @ 10:31

Comments are closed.