• Vianočné darčeky

  Komentáre vypnuté na Vianočné darčeky
  17. septembra 2018 /  Nezaradené

  Jasné, vieme, Vianoce sú ešte naozaj ďaleko a strašiť s nimi od nás nie je veľmi pekné, ale predsa si to neodpustíme. Sú medzi nami aj takí, ktorí nakupujú vianočné darčeky s dostatočným predstihom a 2 mesiace dopredu predsa nie je až tak hrozne dlhá doba. Preto nebojte sa, nie ste na to sami a my vám s tým radi pomožeme. Tipy ako kúpiť tie najlepšie vianočné darčeky a nezblázniť sa z toho práve prichádzajú:

  1. Dobre si to zorganizujte! Dobrá organizácia je základom úspechu skoro vo všetkých oblastiach nášho života. Neveríte? Čítajte ďalej!
  2. Jasné môžete len tak prísť do nákupného centra a nakupovať, čo vám prvé príde pod nos a je možné, že sa niekomu trafíte do vkusu, ale odporúčame vám, nerobte to. Môžete si to dovoliť, keď máte posledné dva dni do Vianoc a v podstate vám neostáva žiadna iná možnosť, ale s dvojmesačným náskokom proste mierte na istotu!
  3. Napíšte si zoznam ľudí, ktorých chcete obdarovať a noste ho všade so sebou. Pri rozhovorch ich dobre počúvajte, ľudia často sami prezradia, čo by radi dostali, respektíve, čo by sa im hodilo. Ak vám po mesiaci ostane nejaký človiečik nevyriešený skúste to nenápadne zistiť pomocnými otázkami.
  4. Zoznam s menami a darčekmi noste vždy pri sebe a keď budete v nákupnom centre zaručujem vám, že vždy vám niečo so zoznamu frkne do nosa bez toho, aby ste to hľadali a druhá vec, keď budete mať tie darčeky zvedomené, neprehliadnete ich, tak funguje ľudské vnímanie. Album na mince pre deduška tak zrazu uvidíte z 5 metrov, kdež to bez informácie o jeho prianiach, by ste ho zaručene prehliadli. Drevené stolíky v Tescu by vás za normálnych okolností neupútali, keď ale viete, že vaša nevesta práve nejaké zháňa, vaše podvedomé antény to určite zachytia.
  5. Tak a takýmto spôsobom do Vianoc nakúpite bez toho, aby ste o tom vedeli, len tak mimochodom, v pohode a bez stresu!

  Posted by Katka Pietrová @ 21:20

Comments are closed.